Андрей Седышев

Андрей Седышев - профессиональный тамада и ведущий. Предлагаю услуги по организации и проведению свадеб и других праздников. На этом поприще работаю давно, если быть точнее с 1992 года.

"Для меня главное в сделанной работе - радостные глаза, веселье, смех и довольные клиенты.
Провожу свадьбы, дни рождения, юбилеи, выпускные, красочные театрализованные представления и другие веселые праздники".Подробнее...

Kaspars Pudniks

VAKARA VADĪTĀJS - KASPARS PUDNIKS

Kaspars Pudniks - dziedātājs, mūziķis, pasākumu vadītājs ar 15 gadu pieredzi neskaitāmu pasākumu vadīšanā un koncertu organizēšanā.
Plašāku atpazīstamību ieguvis 2009.gadā piedaloties LNT rīkotajā TV šovā "Dziedošās Ģimenes", kur Kaspars Pudniks piedalījās populārās "RIČU Ģimenes" sastāvā.

Jauns un jautrs, radošs vakara līderis ar lielisku humora izjūtu, radošu prātu un spēju ātri iejusties ikvienā auditorijā. Apveltīts ar spēcīgu šarmu un dabisku valdzinājumu. Kaspars Pudniks ieguvis profesionālu muzikālo izglītību. Jau vairāk kā 15 gadus profesionāli darbojas uz skatuves, aktīvi koncertē, piedalās TV šovos un vada dažādus saviesīgus vakarus.

Vakara vadīšana tiek papildināta ar muzikāli izklaidējošiem priekšnesumiem, jo Kaspars Pudniks ir nevien izcils vakaru un koncertu vadītājs, bet arī lielisks izpildītājmākslinieks un mūziķis.